KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR, 330uF 63V FC, ø12.5x20mm, PANASONIC EEUFC1J331 KEK330_6_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR, 330uF 63V FC, ø12.5x20mm, PANASONIC EEUFC1J331
Kodas KEK330/6/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1J331
  • Svoris bruto 5.00g
Eshop kaina: 1,50
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 1,32 1,17
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (10)