KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 4,7uF 50V FC PANASONIC 5x11mm, EEU-FC1H4R7 , -55°C
 KEK4_5_PN.jpg
Kods KEK4/5/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEU-FC1H4R7
  • Svars bruto 1.00g
E-veikala cena: 0,35
Daudzums: 5+ 10+ 25+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (40)