KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  4.7uF 50V FC,  ø5x11mm, EEU-FC1H4R7 , -55°C to +105°C 1000h KEK4_5_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 4.7uF 50V FC, ø5x11mm, EEU-FC1H4R7 , -55°C to +105°C 1000h
Kodas KEK4/5/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEU-FC1H4R7
  • Svoris bruto 1.00g
Eshop kaina: 0,35
Kiekis: 5+ 10+ 25+
Kaina: 0,30 0,2062 0,1851
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (40)