KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 47uF 50V FC PANASONIC 6,3x12mm EEUFC1H470
 KEXXX.jpg
Kods KEK47/5/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1H470
  • Svars bruto 0.80g
E-veikala cena: 0,40
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (100)