KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   47uF 50V FC, ø6.3x12mm EEUFC1H470 KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 47uF 50V FC, ø6.3x12mm EEUFC1H470
Kodas KEK47/5/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1H470
  • Svoris bruto 0.80g
Eshop kaina: 0,40
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,34 0,2773
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (100)