KONDENSATORS Zems pretestības līmenis 470uF 25V, Ø8x20mm, EEUFC1E471L
 KEXXX.jpg
Kods KEK470/2/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1E471L
  • Svars bruto 2.00g
E-veikala cena: 1,00
Daudzums: 10+ 25+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (20)