KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   470uF 25V, ø8x20mm, EEUFC1E471L KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 470uF 25V, ø8x20mm, EEUFC1E471L
Kodas KEK470/2/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1E471L
  • Svoris bruto 2.00g
Eshop kaina: 1,00
Kiekis: 10+ 25+
Kaina: 0,88 0,64
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (20)