KONDENSATORS Zems pretestības līmenis 470uF 35V, ø10x20mm, EEUFC1V471
 KEXXX.jpg
Kods KEK470/3/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1V471
  • Svars bruto 4.00g
E-veikala cena: 1,20
Daudzums: 10+ 20+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (26)