KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  470uF 35V, ø10x20mm, EEUFC1V471 KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 470uF 35V, ø10x20mm, EEUFC1V471
Kodas KEK470/3/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1V471
  • Svoris bruto 4.00g
Eshop kaina: 1,20
Kiekis: 10+ 20+
Kaina: 1,06 0,84
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (26)