ELEKTRISKAIS KONDENSATORS 470uF 50V, ø10x30mm, FC PANASONIC EEUFC1H471
 KEK470_5_PN.jpg
Kods KEK470/5/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1H471
  • Svars bruto 11.00g
E-veikala cena: 1,90
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (22)
Veikals Viļņā, Ukmergės ielā 222 Prece ir noliktavā (19)
Veikals Kaunā, Savanorių prospekts 241 Prece ir noliktavā (11)
Apraksts
Datu lapa
■ Funkcijas
● Izturība: 105 °C 1000 h līdz 5000 h