KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  470uF 50V, ø10x30mm, FC PANASONIC EEUFC1H471 KEK470_5_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 470uF 50V, ø10x30mm, FC PANASONIC EEUFC1H471
Kodas KEK470/5/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1H471
  • Svoris bruto 11.00g
Eshop kaina: 1,90
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 1,69 1,46
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (22)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (19)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (11)
Aprašymas
Duomenų lapas
■ Savybės
● Ilgamažiškumas: 105 °C nuo 1000 h iki 5000 h