KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 470uF 63V FC PANASONIC 16x20mm, EEUFC1J471
 KEK470_6_PN.jpg
Kods KEK470/6/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1J471
  • Svars bruto 6.00g
E-veikala cena: 2,00
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (25)