KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   470uF 63V FC, ø16x20mm, EEUFC1J471 KEK470_6_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 470uF 63V FC, ø16x20mm, EEUFC1J471
Kodas KEK470/6/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1J471
  • Svoris bruto 6.00g
Eshop kaina: 2,00
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 1,80 1,66
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (25)