KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 4700uF 25V FC PANASONIC 18x36mm, EEUFC1E472
 KEK4700_2_PN.jpg
Kods KEK4700/2/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1E472
  • Svars bruto 12.00g
E-veikala cena: 4,50
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece nav noliktavā (0)