KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  4700uF 25V FC, ø18x36mm, EEUFC1E472 KEK4700_2_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 4700uF 25V FC, ø18x36mm, EEUFC1E472
Kodas KEK4700/2/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1E472
  • Svoris bruto 12.00g
Eshop kaina: 4,50
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 4,05 3,74
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekės neturime (0)