KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 680uF 25V EEUFC1E681 Panasonic
 KEXXX.jpg
Kods KEK680/2/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1E681
  • Svars bruto 2.30g
E-veikala cena: 1,20
Daudzums: 5+ 10+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (20)