KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  680uF 25V, Ø10x20mm, EEUFC1E681 Panasonic KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 680uF 25V, Ø10x20mm, EEUFC1E681 Panasonic
Kodas KEK680/2/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1E681
  • Svoris bruto 2.30g
Eshop kaina: 1,20
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 1,06 0,79
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (20)