0402AS-012J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 12nH; 640mA; R: 170mΩ; ±5%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-012J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 12nH; 640mA; R: 170mΩ; ±5%; -40÷150°C