0402AS-1N8K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 1.8nH; 1.04A; R: 70mΩ; ±10%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-1N8K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 1.8nH; 1.04A; R: 70mΩ; ±10%; -40÷150°C