0402AS-3N9K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 3.9nH; 700mA; R: 100mΩ; ±10%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-3N9K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 3.9nH; 700mA; R: 100mΩ; ±10%; -40÷150°C