0402AS-4N7K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 4.7nH; 640mA; R: 130mΩ; ±10%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-4N7K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 4.7nH; 640mA; R: 130mΩ; ±10%; -40÷150°C