0402AS-5N6J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 5.6nH; 760mA; R: 110mΩ; ±5%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-5N6J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 5.6nH; 760mA; R: 110mΩ; ±5%; -40÷150°C