0402F-022K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 22nH; 1.6A; R: 60mΩ; ±10%; -40÷85°C eYg6GzrEoynJuczxuNs2j1yiyaDCu5bIs6X18BM9p58
0402F-022K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 22nH; 1.6A; R: 60mΩ; ±10%; -40÷85°C