05HCP-221K-51 Inductor: wire; THT; 220uH; 0.45A; R: 0.965Ω; ±10%; Ø7.5x5.2mm R3x3u-wxhrS3dU3hj8OAD9prJMeFmHAUGJyvhd0M--8
05HCP-221K-51 Inductor: wire; THT; 220uH; 0.45A; R: 0.965Ω; ±10%; Ø7.5x5.2mm