05HCP-821K-51 Inductor: wire; THT; 820uH; 0.24A; R: 3.75Ω; ±10%; Ø7.5x5.2mm TROzWNaXTkPRnSIZdbfY2ZuqMoE-oZz7FK0HJkdtHcA
05HCP-821K-51 Inductor: wire; THT; 820uH; 0.24A; R: 3.75Ω; ±10%; Ø7.5x5.2mm