A500SM-1618-15 Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 15mm; -100÷250°C y-6KNEAFz5y5ZBUPfCCzX0vRD3S1-WjShw3OGpRKnOQ
A500SM-1618-15 Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 15mm; -100÷250°C