AM10CW-2424SLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 24VDC; Iin: 500mA; THT knW_jtIhqfY544JCyiUt3Mi2l8WsSvjdnYl2YiCEGSQ
AM10CW-2424SLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 24VDC; Iin: 500mA; THT