AM10CW-4805DLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT Kmi8NGLYwTr20MwmcuGGaNWAr5n3LOuHyFkUzCC7lbg
AM10CW-4805DLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT