AM10E-2415DZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC 05Zcro1eauT3m-vlkH4_PqmYsTUowP5UNzix4tBYKY4
AM10E-2415DZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC