AM10E-2418SZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 18VDC; Iout: 0.55A; DIP24 euXipHAr2-Q4XCO9-SeyR0aEX9TB3JDU2F1R0IdCJaw
AM10E-2418SZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 18VDC; Iout: 0.55A; DIP24