AM10GH-2409LPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 9VDC; Iin: 474mA; SIP8; THT 8Puo0uQKC4Pl3x4PczCvNSEw06jBVup_Ai8DSdB-O7E
AM10GH-2409LPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 9VDC; Iin: 474mA; SIP8; THT