AM10GH-4805DEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: -5VDC; Uout2: 5VDC; SIP8 71fxGPRYlDWkgojGxBL5tIaFFOW-WorPO30oFI7WVQM
AM10GH-4805DEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: -5VDC; Uout2: 5VDC; SIP8