AM10GH-4812DEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: -12VDC; Uout2: 12VDC NKhRGAs9miASpA5tjlqOO-3yArZc19Epi9vD2ghIU_E
AM10GH-4812DEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: -12VDC; Uout2: 12VDC