AM15EW-2415SZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 1A; AM15EW-Z e_jE_DTB1nhBr0n0HV2Ak9ohxAfn09LbNBjul5M5aDE
AM15EW-2415SZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 1A; AM15EW-Z