AMED10-24SGY Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 24VDC; 420mA; -20÷70°C 7Lbhue9taWAe9UXS4XgpIN_P7b-C6GmeOtmEBJrkibs
AMED10-24SGY Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 24VDC; 420mA; -20÷70°C