BB-6000-B180-10-ES Bearing: ball; Øint: 10mm; Øout: 26mm; W: 8mm; Cage: polyamide fOJ1tOm5SlHU1wXGSML6sW6hSDal4zUKAEqiZhEmF20
BB-6000-B180-10-ES Bearing: ball; Øint: 10mm; Øout: 26mm; W: 8mm; Cage: polyamide