CCG1R5-24-15SF Converter: DC/DC; 1.5W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 100mA; THT m1XjAi_fI2W8TPerKxvtu9X9bYFXIKrvh3T__DWnOYA
CCG1R5-24-15SF Converter: DC/DC; 1.5W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Iout: 100mA; THT