CF1/4W-2M2 Resistor: carbon film; THT; 2.2MΩ; 0.25W; ±5%; 250V; Ø0.4x28mm xcatmum2e0SoZs9xvLJkh_t430uIOmSoDPWR0bsioLE
CF1/4W-2M2 Resistor: carbon film; THT; 2.2MΩ; 0.25W; ±5%; 250V; Ø0.4x28mm