PLOKŠTĖ MONTAŽINĖ getinaksinė 100x50mm, apvalios kiaurymės, Cu 35µm IPMG1005A.jpg
PLOKŠTĖ MONTAŽINĖ getinaksinė 100x50mm, apvalios kiaurymės, Cu 35µm
Kodas IPMG1005A
  • Svoris bruto 10.00g
Eshop kaina: 1,50
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 1,34 1,32
Min. užsakymas: 1 Kartotinumas: 1
Kiekis
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (25)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (11)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (10)
Aprašymas
Savybės:
  • 50mm ilgio eksperimentinės plokštė
  • Standartizuotas plotis 100 mm
  • Pagamintos iš laminuoto popieriaus, vienpusis Cu sluoksnis
  • Dydis: 2,54 mm
  • Skylučių seka: 39
  • Skylių Ø: 1mm
  • Medžiagos stiprumas: 1,5mm