KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  2.2uF 50V ø5x11mm, EEUFC1H2R2 KEK100_1_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 2.2uF 50V ø5x11mm, EEUFC1H2R2
Kodas KEK2/5/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1H2R2
  • Svoris bruto 0.50g
Eshop kaina: 0,35
Kiekis: 10+ 25+ 50+
Kaina: 0,30 0,2051 0,1842
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (20)