KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   2200uF 25V, ø12.5x35mm PANASONIC, EEUFC1E222 KEK2200_2_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 2200uF 25V, ø12.5x35mm PANASONIC, EEUFC1E222
Kodas KEK2200/2/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1E222
  • Svoris bruto 6.00g
Eshop kaina: 2,50
Kiekis: 4+ 8+
Kaina: 2,25 2,07
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (10)