KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  330uF 25V ø10x12.5mm PANASONIC, EEUFC1E331 KEXXX.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 330uF 25V ø10x12.5mm PANASONIC, EEUFC1E331
Kodas KEK330/2/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1E331
  • Svoris bruto 2.00g
Eshop kaina: 0,60
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,53 0,50
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (15)