KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  47uF 63V, ±20%, ø8x11.5mm,  FC PANASONIC, EEUFC1J470B KEK47_6_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 47uF 63V, ±20%, ø8x11.5mm, FC PANASONIC, EEUFC1J470B
Kodas KEK47/6/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1J470B
  • Svoris bruto 1.00g
Eshop kaina: 0,60
Kiekis: 5+ 10+
Kaina: 0,53 0,38
Min. užsakymas: 1 Kartotinumas: 1
Kiekis
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (50)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (25)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (19)
Aprašymas
Korpuso matmenys Ø8x11,5mm
Tarnavimo laikas 2000h
Varža 342mΩ