VS-8TQ080-M3 Diode: Schottky rectifying; THT; 80V; 8A; TO220-2; Ufmax: 0.58V KpS1eHv2DuPn3qdVC2LbtJQFKRt2LQs7OhOLLPYDPIQ
VS-8TQ080-M3 Diode: Schottky rectifying; THT; 80V; 8A; TO220-2; Ufmax: 0.58V