VS-20ETS08-M3 Diode: rectifying; THT; 800V; 20A; tube; Ifsm: 300A; TO220AC; Ir: 1mA Qhfvo7OHXA_PG0GcKGRIKAay3osDS1cPEO8nfHQU438
VS-20ETS08-M3 Diode: rectifying; THT; 800V; 20A; tube; Ifsm: 300A; TO220AC; Ir: 1mA