VS-30APF04-M3 Diode: rectifying; THT; 400V; 30A; tube; Ifsm: 320A; TO247AC-3; 160ns LfI2Iw0OuxyfF3fm-IDFe56n0iuyKKsdrwuGV9j7QLA
VS-30APF04-M3 Diode: rectifying; THT; 400V; 30A; tube; Ifsm: 320A; TO247AC-3; 160ns