VS-40HFR10 Diode: rectifying; 100V; 40A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.3V BJbQMY7kQ1bxLr2LAvAdhghWy96VPoty8f-FyIxakQg
VS-40HFR10 Diode: rectifying; 100V; 40A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.3V