VS-60APH03-N3 Diode: rectifying; THT; 300V; 60A; tube; Ifsm: 450A; TO247AC-3; 28ns TP3maiG3erVldzh6D9kFDRnBiynWNp1s30i2Cwy4IzM
VS-60APH03-N3 Diode: rectifying; THT; 300V; 60A; tube; Ifsm: 450A; TO247AC-3; 28ns