VS-60APU04-N3 Diode: rectifying; THT; 400V; 60A; tube; Ifsm: 600A; TO247AC-3; 50ns y-DIUHGDY_PosFBc0TCJO9IYYE2PJ-JNNfi32Nve-7s
VS-60APU04-N3 Diode: rectifying; THT; 400V; 60A; tube; Ifsm: 600A; TO247AC-3; 50ns