VS-6TQ045-M3 Diode: Schottky rectifying; THT; 45V; 6A; TO247AC; Ufmax: 0.73V T5BFhu0_jYirzhMrqxJdYO4BQ5V8S8gfnKouxbIOanA
VS-6TQ045-M3 Diode: Schottky rectifying; THT; 45V; 6A; TO247AC; Ufmax: 0.73V